Чернівці

Чернівці

Від «Чайки на Дністрі» до Чернівців – 140 км. Побудувати маршрут

Чернівці – місто, в яке хочеться повертатися, і звідки не хочеться їхати. Його красиві вулиці і старовинні будівлі здатні надихнути на найвеличніші справи.

Перша згадка про Чернівці зустрічається в письмовому документі вже на початку 15 століття. Місто кілька разів переходило під правління різних князівств, входило до складу Австрійської імперії – це був час процвітання для Чернівців. Зрозуміло, місто страждало і від ворожих набігів. В даний час, Чернівці – дуже розвинене місто, багато будинків тут побудовані спеціально для туристів, хоча, в основному, людей приваблюють саме історичні споруди. У Чернівцях знаходиться безліч готелів, кафе, ресторанів та інших розважальних закладів для туристів.

Однією з найбільш відомих будівель Чернівців є будівля університету. Багатьом туристам вона нагадує школу чарівництва Хогвартс з книги про Гаррі Поттера – вона схожий на казковий замок. Раніше в будівлі розташовувалася резиденція Буковинського митрополита. Можна погуляти по центральних площах Чернівців – площі Ринок, Соборній площі, Театральній площі, де знаходиться будівля театру – його так само можна відвідати, щоб насолодитися майстерною грою акторів. Найдавніша церква Чернівців – Миколаївська, побудована в 1607 році. А після тривалих прогулянок по місту можна і відпочити в одному із затишних кафе.

Call Now Button